Intervistat e Ministrit

Ministri Lluka në emisionin Momentum në TV Rrokum

Kosovën e presin projekte madhore dhe vende të reja pune, thotë ministri i Zhvillimit EkonomikMinistri Valdrin Lluka
Ministri Lluka në emisionin Info Magazina në Klan Kosova Ministri Lluka në emisionin Puls në KTV - 18.12.2017 Ministri Lluka në emisionin Click në RTV 21 Intervista e Ministrit Lluka në edicionin e lajmeve në RTK - TC "Kosova e Re" Intervista e Ministrit Lluka në emisionin Subvencion në RTK

Intervista e Ministrit Valdrin Lluka në emisionin Euro tribuna Intervista e Ministrit Lluka në TV Express

KOSOVO IN UNESCO