Lajmet

Nisin takimet për privatizimin e TelekomitPrishtinë, 19.08.2019 - Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka ka pritur sot në takim kompaninë Detecon International GmbH dhe Bankën Evropiane për Rindërtim dhe...
Hapja e të dhënave ndihmë për biznesePrishtinë, 20.06.2019 - Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, morri pjesë në ngjarjen e organizuar nga Open Data Kosova me titullin “Hapja e të Dhënave të...

KOSOVO IN UNESCO