Lajmet

Ministri Lluka kritik ndaj vendeve rajonalePrishtinë, 16.02.2019 - Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, morri pjesë në forumin rajonal të Selanikut ku u diskutua rreth bashkëpunimit më të madh dhe...

KOSOVO IN UNESCO