Lajmet

Nisin takimet për privatizimin e TelekomitPrishtinë, 19.08.2019 - Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka ka pritur sot në takim kompaninë Detecon International GmbH dhe Bankën Evropiane për Rindërtim dhe...

KOSOVO IN UNESCO