Lajmet

Lluka takon delegacionin e BERZHPrishtinë, 05.02.2019 - Ministri i Zhvillimt Ekonomik, Valdrin Lluka u takua me delegacionin e lartë nga Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim, e kryesuar nga Drejtori i...

KOSOVO IN UNESCO